Нарада директорів та рада районного методичного кабінету

25 квітня 2019 року відбулася нарада директорів та рада районного методичного кабінету на якій були присутні директори закладаів загальної середньої освіти, працівники відділу, а також запрошені гості – Бондаренко П. А. – головний інспектор Братського районного сектору головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Миколаївській області та Сушко Ю. А. – працівник віддлу державного нагляду санітарного законодавства Єланецького міжрайонного управління головного управління держпродспоживслужби в Миколаївській області
Під час засідання, було розглянено такі питання:
1. Методичні рекомендації про проведення державної підсумкової атестації, закінчення 2018/2019 навчального року, забезпечення виконання державних програм (Л. М. Суровцева).
2. Формування професійної компетентності вчителів початкових класів в умовах упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти (Засільська О. А.).
3. Про результати участі учнів ЗЗСО району в ІІ (районному) та ІІІ (обласному) етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів(Галімська Ж. О.).
4. Про підготовку до організації оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку 2019 року відповідно до Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків(Пономарчук Є. В.).
5. Підсумки спортивно-масової роботи за 2018-2019 н.р.(Грудка І. Ф.)
4. Різне