День сім’ї у Братській ЗОШ І ступеня

Родина – це слово, яке має велике значення для кожного з нас у будь-якому віці, а особливо – в дитинстві. Сім’я – це джерело любові та поваги, взаємопідтримки та взаєморозуміння, де кожен є частиною одного цілого.

З нагоди Міжнародного дня сім’ї в Братській ЗОШ І ступеня було проведено ряд заходів. Учні 1-А класу створили малюнки, на яких зобразили свої дружні родини, та взяли участь у родинному майстер-класі, який провела мама Пасад Антоніна Станіславівна. Вона розповіла про своє родинне захоплення – бісероплетіння, та допомогла дітям створити яскраві браслети.

Учні 2-х класів створили колаж «Щаслива родина» із ромашок – символу сім’ї та переглянули мультфільм «Моя сім’я – дар Божий».

Школярів 3-Б класу очікувала цікава бесіда «Без сім’ї немає щастя на Землі». Діти опрацювали прислів’я та приказки, цікаві вірші про родину та зробили висновок, що рідних варто берегти та цінувати.

У 1-Б класі діти створили колаж із родинних фотографій та зробили подарунок своїм найріднішим – малюнки, де вся родина разом і щаслива.