День української вишиванки у Братській ЗОШ І ступеня

День української вишиванки – свято, що має на меті збереження українських традицій. Окрім цього, одягати вишиванки – просто красиво, адже вони дивують розмаїттям барв та узорів.

Братська ЗОШ І ступеня також розквітла від вишитих візерунків на сорочках та сукнях школярів. День вишиванки розпочався цікавою гуртівкою – учні зібралися на подвір’ї школи, щоб дізнатися про свято, його історію та призначення. Цікаву розповідь від школярів 2-Б класу доповнили вірші учнів 2-Б класу, та пісня «Вишиванка» від третьокласників. Після цього діти взяли участь у флеш-мобі «Вишиванка об’єднує всіх».

Також школярі створили «живу вишиванку», утворивши її зображення на подвір’ї.

В захоплюючий світ української майстерності поринули школярі під час виховних заходів по класах. Діти створювали цікаві малюнки з власними узорами, додавали кольорів на вже готові зображення, а також дивились тематичні відео та слухали цікаві легенди.

У 4-Б класі захід мав незвичну назву «Серце одягну у вишиванку»: дійсно сердечною та щирою була атмосфера спілкування, в якій учні дізналися історію цього свята, значення та традицій вишивки, спробували себе у ролі дизайнерів. Їх також чекала тематична вікторина, щоб визначити тих, хто найбільше обізнаний в тематиці вишиванок.

Учні 1-Б класу зустрічали чарівну гостю – до них завітала Людмила Сергіївна Бакуменко, мама однієї з учениць. Вона захоплюється вишиванням, і незважаючи на свою молодість, вже є знаною в районі майстринею. Людмила Сергіївна продемонструвала дітям зразки тканин зі всієї України, які використовують для вишивання, а також різноманітні нитки – вовняні, шовкові і т.д., розповіла про їх відмінності. Також майстриня продемонструвала свої роботи, які викликали в дітей подив та зачарування, розповіла про кожну з них.

Захоплюючим був майстер-клас на мішковині, коли першокласники змогли зробити перші в своєму житті стібки голкою. Людмила Сергіївна довела, що починати вишивати можна в будь-якому віці, і доказ цьому – перші роботи школярів.