Оздоровлення

Комунальний заклад «Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Лісова казка» Братської районної ради Миколаївської області-перлина Миколаївського краю.
«Лісова казка» – це острів дитячих фантазій, мрій, сподівань і веселого відпочинку для дітей та кропіткої роботи, піклування, щохвилинної турботи про відпочиваючих для дорослих.
Дитячий заклад введено в експлуатацію в 1989 році. Табір розташований у мальовничій місцевості в урочищі Лісове біля ставу, майже на кордоні Братського району з Кіровоградською областю. На території є 7 житлових будиночків, медпункт та адміністративні приміщення. Їдальня розрахована на 220 осіб, харчоблок забезпечений необхідним інвентарем.
До послуг дітей є футбольне поле, майданчики для проведення спортивних ігор та загальнотабірних заходів і дискотек.
На території табору знаходиться артезіанська скважина, що безперебійно постачає воду до будиночків та їдальні.
Протягом літнього відпочинку дітей в закладі працюють медичні сестри Братської ЦРЛ.
Орієнтовна вартість путівки становить 4000 грн., тривалість зміни – 18 днів. Величезна увага приділяється харчуванню дітей, адже влітку відбувається найінтенсивніший ріст дитячого організму. Тому харчування- п’ятиразове,смачне і збалансоване. У меню завжди сезонні овочі і фрукти, м’ясні і рибні страви, смачна випічка.
Територія табору вечірньої пори освітлюється, служба охорони працює цілодобово.
І табірна зміна розпочинає свою роботу орієнтовно в червні 2019 року.
Літній табір «Лісова казка» запрошує всіх школярів віком від 6 до 18 років в період літніх канікул оздоровитися та відпочити в с. Лісове Братського району посеред дивовижної природи.
«Лісова казка» з нетерпінням чекає на Вас!!! Ми прагнемо, щоб час, проведений в нашому таборі, став частинкою добрих спогадів дитини про дитинство.
Довідки за тел..: 05(131)91342, 05(131)91241